Over HVN leden

Berichten uit het nieuws over leden van het Haags Vrouwen Netwerk.

Lintje voor Karin Jense

Karin Jense kreeg op 27 april jl. een lintje! Zij kreeg op het Stadhuis in Delft uit handen van burgemeester Bas Verkerk de Koninklijke onderscheiding `Lid in de Orde van Oranje Nassau’ voor haar betekenis voor de Delftse muziekwereld. Karin is muziekdocent, koor- en orkestdirigent en is gespecialiseerd in luisterlezingen.

Thérèse van Gijn benoemd tot Leading Professional

HVN-lid Thérèse van Gijn is per 1 januari benoemd tot Leading Professional bij internationaal advies- en ingenieursbureau DHV in Den Haag. Zij is daarmee een van de drie vrouwen onder de 23 erkende topexperts van het bedrijf.

Thérèse werkte al bij DHV als strategisch adviseur en projectmanager en heeft een ruime ervaring in procesbegeleiding en beleidsadvisering op het gebied van miliieu en duurzaamheid. Zij richt zich o.a. op ruimtelijke ordening en op procesbegeleiding tussen overheid, marktpartijen en burgers. Als Leading Professional houdt zij zich bezig met duurzame gebiedsontwikkeling.

De Leading Professionals van DHV zijn erkende topexperts, die de ontwikkeling van hun vakgebied stimuleren en een belangrijke bijdrage leveren aan het werk van DHV.

Carlijn van Vlijmen exposeert in Kunstkring

HVN-lid Carlijn van Vlijmen exposeert in de Haagse Kunstkring. Met zeven tekeningen neemt ze deel aan de tentoonstelling `Vers Bloed’.

Carlijn werkt momenteel aan het Froekeboek, portret van een superslimme hond. Ze tekent en schrijft over de avonturen van een bordercollie met een groot observatievermogen. Zeven van de tekeningen van Froek zijn nu te zien in de Haagse Kunstkring.

In de expositie Vers Bloed toont de Kunstkring werken van de nieuwe leden. De tentoonstelling is te zien van 14 januari tot en met 7 februari, op Denneweg 64, Den Haag.

Frederike Werts partner bij ScheerSanders

HVN-lid Frederike Werts begon het nieuwe jaar goed: ze is per 1 januari 2012 partner bij het advocatenkantor ScheerSanders in Den Haag.

Frederike werkte al tien jaar als advocaat in loondienst bij ScheerSanders: “Het kantoor past goed bij mij. Kwaliteit, zorgvuldigheid en efficiency staan hoog in het vaandel terwijl de rechtshulp betaalbaar is en de cliënt centraal staat. Ik ben erg blij dat ik van dit kantoor mede-eigenaar ben geworden.”

Frederike is gespecialiseerd in het arbeidsrecht (strategie en procedures op gebied van onder andere ontslag, reorganisaties, arbeidsongeschiktheid) en houdt zich daarnaast bezig met  het huurrecht en de MKB-praktijk. Frederike is de derde vrouw die tot partner bij ScheerSanders is benoemd, waarmee nu 43% van de maatschap vrouw is.

nr-047Expositie van Joyce Weber

Bijzondere kleding en kleurige monoprints: een onweerstaanbare combinatie. Nu te zien in Mooi Wel, kledingwinkel in de Haagse Torenstraat.

HVN-lid Joyce Weber exposeert in december en januari haar monoprints bij Mooi Wel. Joyce: “Het is een klein, maar gevaarlijk leuk winkeltje, en mijn werk lijkt ervoor gemaakt.” Mooi Wel is dus een goede plek voor wie cultuur wil combineren met heerlijk winkelen.
Er zijn ook tassen te zien van Sandra Didden en beelden van Agada Oosterbaan.

Mooi Wel, Torenstraat 112, Den Haag.